Uzyskiwanie i przetwarzanie suplementów diety


To jest jak jedzenie. Możesz mieć te „tanie”, które są wytwarzane i aromatyzowane w taki sposób, że lubią je nasze kubki smakowe, ale podczas uprawy lub produkcji wiadomo, że substancje aktywne są „tracone” z powodu potrzeby szybkiej i taniej produkcji.

Kiedy mamy do czynienia z własnym zdrowiem, nasze zainteresowanie powinno być kompleksowe. Nie jest więc ważne, aby „po prostu coś zjeść”, ale aby otrzymać w ciele prawdziwe pełnowartościowe odżywianie, które powstaje w takich warunkach, że naprawdę Ci pomoże!

Dlatego dzisiaj chcemy bardziej przyjrzeć się przetwarzaniu poszczególnych surowców suplementów diety. Nie chcemy jednak rozmawiać o produktach innych niż produkty z kolekcji Diamond Immunity, ponieważ możemy zagwarantować pochodzenie wszystkich surowców, ich delikatne przetwarzanie i faktyczną obecność składników aktywnych.

Założyciel Diamond Immunity, MUDr. Luboš Říha, sam używa ich od dłuższego czasu, a ponieważ przekonał się o ich zadziwiających efektach i bardzo dobrze wie, w jaki sposób są one przygotowane, postanowił udostępnić tę możliwość pozytywnego wpływu na odporność innych ludzi, wprowadzając Suplementy diety Diamond Immunity.

Sposób uprawy

Dostawcy, którzy hodują substancje czynne zawarte w naszych produktach, mają jeden ścisły warunek, a mianowicie: „zapewnić najlepszą, czystą jakość i bez środków cykli”.

Oznacza to, że wszystkie grzyby i rośliny, których używamy do ich ekstraktów lub substancji aktywnych, muszą rosnąć w środowisku naturalnym. Oznacza to brak „rosnących wzmacniaczy” i podobnych cudownych preparatów, które mogłyby przyczynić się do skutków ubocznych. Są to produkty, które uprawia się z rozwagą i miłością. Nasi dostawcy dbają o to w ten sam sposób, jakby robili warzywa dla własnych dzieci.

Ekstrakcja substancji czynnych

Niektóre rośliny działają tak, jak są. Ale w przypadku niektórych gatunków substancje czynne wymagają ekstrakcji. Nawet w przypadku tych procesów używamy najdelikatniejszych sposobów, których jedynym zadaniem jest nie wpływać na naturalny wygląd danej substancji.

Kiedy połączysz sposób wzrostu i ekstrakcji substancji aktywnych, są to najbardziej podstawowe procesy, które są wprost proporcjonalne do tego, co nasz organizm otrzyma z produktu końcowego.

Cały proces można porównać do przygotowania kiszonej kapusty. Jeśli składnik jest wysokiej jakości, uprawiany w czystej glebie pełnej składników odżywczych, z wystarczającą ilością słońca i pod względem naturalnego rytmu, produkt końcowy będzie również doskonały, jeśli zostanie przetworzony ostrożnie. I nie tylko, ale także utrzymuje swoje składniki odżywcze, które są powodem, dla którego jemy.

Tak samo jest z suplementami diety. Gleba pełna składników odżywczych, światła słonecznego, potrzebnego czasu do uprawy i delikatnego przetwarzania. Ta procedura jest „magią”, która pozostawi swój ślad na końcowym efekcie.

I naturalnie chcesz tego, co najlepsze dla twojego ciała …

Komentáře jsou vypnuty