Získání a způsob zpracování doplňků stravy


Je to jako s potravinami. Můžete mít ty „levné“, které jsou vyráběny a dochuceny tak, aby se našim chuťovým pohárkům líbily, ale při pěstování nebo výrobě jsou známé účinné látky, nutností rychlé a levné výroby, „poztráceny“.

Když už se zabýváme vlastním zdravím, měl by být náš zájem komplexní. Tedy není důležité „jen něco jíst“, ale přijímat do svého těla skutečnou plnohodnotnou výživu, která vzniká v takových podmínkách, že Vám skutečně pomůže!

Proto se chceme dnes více podívat na zpracování jednotlivých surovin doplňků stravy. Nechceme však hovořit o jiných, než jsou produkty z kolekce Diamond Immunity, protože u nich Vám původ všech surovin, jejich šetrné zpracování a skutečnou přítomnost účinných látek, můžeme zaručit.

Zakladatel Diamond Immuno, MUDr. Luboš Říha, je sám dlouhodobě užívá a protože se přesvědčil o jejich skvělých účincích a dobře zná způsob, jakým se připravují, rozhodl se možnost příznivě ovlivnit svou imunitu, nabídnou i ostatním lidem, právě uvedením kolekce doplňků stravy Diamond Immunity.

Způsob pěstování 

Dodavatelé surovin, kteří pěstují účinné látky, jenž jsou součástí našich produktů, mají jednu přísnou podmínku, a to „dodávat nám to nejlepší, v čisté kvalitě, bez zásahu chemikálií“.

V praxi to znamená, že všechny houby a rostliny, jejichž výtažky nebo účinné látky použijeme musí vyrůstat v čistém prostředí. Tedy žádné „urychlovače růstu“ a podobné zázračné preparáty, které by se mohly podepsat na vedlejších účincích. Jedná se o produkty, které jsou pěstované s šetrností a láskou. Naši dodavatelé k tomu přistupují se stejnou péčí, jako by pěstovali zeleninu, kterou dají vlastním dětem.

Získávání účinných látek

Některé rostliny jsou účinné tak, jak jsou. Ale u vybraných druhů je nutné účinnou látku získat. I k tomuto procesu používáme ty nejšetrnější způsoby, které mají za úkol neovlivnit přirozenou podobu této složky.

Když si spojíte způsob pěstování a získávání účinné látky, jsou to ty nejvýznamnější procesy, které jsou přímo úměrné k tomu, co z výsledného produktu Vaše tělo získá.

Celý proces by se dal přirovnat k přípravě domácího kysaného zelí. Pokud bude surovina kvalitní, pěstovaná v čisté půdě, která je plná živin, za svitu slunce a s respektem k jejímu přirozenému rytmu, bude i výsledný produkt, jeli tato surovina zpracovaná šetrně, vynikající. A nejen to, zachová si své živiny, které jsou důvodem, proč jej jíme.

A stejně tak je to s doplňky stravy. Půda plná živin, svit slunce, skutečně potřebná délka růstu a následně šetrné zpracování. Právě tento postup je „kouzlem“, které se podepíše na následném účinku.

A Vy přece chcete pro své tělo to nejlepší…

Tomáš OčadlýAuthor posts

lorem Ipsum informace o autorovi

Komentáře jsou vypnuty