Získanie a spôsob spracovania doplnkov stravy


Je to ako s potravinami. Môžete mať tie „lacné“, ktoré sú vyrábané a dochutené tak, aby sa našim chuťovým pohárkom páčili, ale pri pestování alebo výrobe sú známé účinné látky, nutnosťou rýchlej a lacnej výroby, „postrácané“.

Keď už sa zaoberáme vlastným zdravím, mal by byť náš záujem komplexný. Teda nie je dôležité „len niečo jest“, ale prijímať pre svoje telo skutočnú plnohodnotnú výživu, ktorá vzniká v takých podmienkach, že Vám skutočně pomôže!

Preto sa chceme dnes viac zaujímame o spracovanie jednotlivých surovín doplnkov stravy. Nechceme však hovoriť o iných, než sú produkty z kolekcie Diamond Immunity, pretože u nich Vám pôvod všetkých surovín, ich šetrné spracovanie a skutočnú prítomnosť účinných látok, môžeme zaručiť.

Zakladateľ Diamond Immunity, MUDr. Luboš Říha, ich sám dlouhodobo užíva a pretože sa presvedčil o ich skvelých účinkoch a dobee pozná spôsob, akým sa pripravujú, rozhodol sa možnosť priaznivo ovplyvniť svoju imunitu, ponúknuť i ostatným ľuďom, práve uvedenie kolekcie doplnkov stravy Diamond Immunity.

Spôsob pestovania

Dodavatelia surovín, ktorí pestujú účinné látky, ktoré sú súčasťou našich produktov, majú jednu prísnu podmienku, a to „dodávať nám to najlepšie, v čistej kvalite, bez zásahu chemikálií“.

V praxi to znamená, že všetky huby a rastliny, ktorých výtažky alebo účinné látky použijeme musia vyrastať v čistom prostredí. Teda žiadne „urychlovače rastu“ a podobné zázračné preparáty, ktoré by sa mohli podpísať na vedľajších účinkoch. Jedná sa o produkty, ktoré sú pestované so šetrnosťou a láskou. Naši dodavatelia k tomu pristupují s rovnakou starostlivosťou, ako by pestovali zeleninu, ktorú dajú vlastným deťom.

Získavanie účinných látok

Niekteré rastliny sú účinné tak, ako sú. Ale u vybraných druhov je nutné účinnú látku získať. I k tomuto procesu používáme tie najšetrnejšie spôsoby, ktoré majú za úlohu neovplyvniť prirodzenú podobu tejto složky.

Keď si spojíte spôsob pestovania a získavania účinnej látky, sú to tie najvýznamnejšie procesy, ktoré sú priamo úmerné k tomu, čo z výsledného produktu Vaše telo získa.

Celý proces by se dal prirovnať k príprave domácej kvasenej kapusty. Pokiaľ bude surovina kvalitná, pestovaná v čistej pôde, ktorá je plná živín, za svitu slnka a s rešpektom k jej prirodzeného rytmu, bude i výsledný produkt, surovina spracovaná šetrne, vynikajúca. A nielen to, zachová si svoje živiny, ktoré sú dôvodom, prečo ju jeme.

A rovnako tak je to s doplnkami stravy. Pôda plná živín, slnečné lúče slnka, skutočne potrebná dĺžka rastu a následne šetrné spracovanie. Práve tento postup je „čarom“, ktoré sa podpíše na následnom účinku.

A Vy predsa chcete pre svoje telo to najlepšie…

Komentáře jsou vypnuty