Recenze našich milých zákazníků

Zkušenosti s produkty z řad Diamond Immunity

Jiří Stašek
Musím se s vámi podělit o příhodu z dnešního dopoledne. Mojí matce je 70 let. V tomto věku se dá očekávat, že bude mít nějaké zdravotní starosti apod. Proto mamince dodávám pravidelně naše produkty z Imuno řady. Navštěvuji maminku vcelku pravidelně, takže mám přehled kolik jí „bobulí“ v krabičce ještě zbývá. V posledních dnech jsem to nějak prokaučoval a mamince „bobule“ došly. Poznal jsem to hned ve dveřích, když mě přivítala slovy: „Kde se couráš, došlo mi to už předevčírem.“ Nechtěl jsem se nechat zahnat do kouta a povídám: „Snad to pár dní vydržíš.“ Maminka na to: „No to teda nevydržím, koukej mi to vozit včas.“ Ještě scházelo, aby dodala: „Holomku jeden.“ Pak se ale naše debata stočila více k samotným účinkům. Maminka povídá: „Vono mi to totiž dělá moc dobře. Nemusím si dávat po obědě šlofíka. Ani večer u televize neusínám. A dokonce mě i přestalo bolet to koleno.“ Měla totiž s kolenem dlouhodobě problémy. O tom, že není vůbec nemocná se není třeba dlouze rozepisovat. To se už bere jako samozřejmost. Takže jsem předal naše imuno produkty a na oplátku jsem si nafasoval rybízový koláč. Musím uznat, že mám dobrý pocit z toho, že maminka je na tom zdravotně výborně.
Martina Makarová
Doporučuji všechny produkty. Začala jsem používat naše doplňky stravy. Jsem s nimi nadmíru spokojená. Mám více energie, lepší náladu a moje tělo funguje mnohem lépe než dřív. Stalo se mi, že jsem si zapomněla objednat mé produkty. Když jsem je asi třetí den nevzala, rozdíl byl hned znát. Takže ponaučení: hlídat množství v balení. Chtěla bych moc poděkovat všem, kteří se na vývoji těchto produktů podíleli. Skutečně fungují. Díky.
Vojtěch Vohrna
Všechny produkty jsou skvělé, užívám a pomáhají. Dobrá volba pro zdraví. Zatím nejlepší produkty, které znám, mají moji plnou důvěru.

 

 

Ivana Ledererová
Užívám všechny produkty. A jsem ráda, protože je fajn brát něco, co je naprosto přírodní a co skutečně pomáhá. Každému říkám, že nejjednodušší, jak si kvalitu produktu Acid detox „ověřit“, je zakoupení v lékárně pH papírků a z denní moči zjistit, jak na tom naše tělo je. Napřed před užitím Acid detox a už po třech dnech uvidíte, při novém testování, jak se organismus hezky upravuje a kyselost je pryč. No a účinky ostatních produktů vám ukáže laboratoř, ať se necháte otestovat jako samoplátce nebo si řeknete lékaři, tak taky brzy uvidíte zlepšení. S užíváním Immunity boom a Acid detox se mi neustále upravuje cukr na stále více optimální hodnoty, hodnoty tlaku krve, s výše uvedenými produkty a k tomu Heart Power, se taky neustále zlepšují. Za dobu užívání imunoproduktů musím říct, že sama na sobě cítím, že se mi upravily viscerální tuky – zase mohu sportovat, aniž by mi to nějak ubližovalo … K tomu jistě přispěl též Metal detox. No a udržovat kosti a střeva zdravá, to je samozřejmost, tedy každý den začínám sezobnutím Mineracell a Probio power. A jako třešinka na dortu – Forever Young, který je naprosto geniální. A pokud je tady náhodou někdo, kdo se rozhoduje, zda vstoupit do našeho úžasného projektu, tak doporučuji učinit –  a nejlépe s roční aktivací licence. Protože k té dostanete trojku zajímavých iumunoproduktů navíc. Investice do zdraví je úžasná. 
Sabina Brožová
Užívala jsem Acid Detox, Probio Power a Metal Detox a vyčištěné celé tělo a mínus 8 kg. Na jaře začnu druhé kolo. Za mě jednička Heart Power jednička na trhu. Zdravé srdce, zdravý duch.

 

Janka Ružičková
Všetky výrobky DiamondImmunity sú perfektné. Mám celú sadu, ale začala som ako prvé brať ACID DETOX a METAL DETOX. Veľmi som za tieto doplnky vďačná,pretože po mesiaci užívania sa môj zdravotný stav veľmi zlepšil.
Ladislava Garreisová
Vyzkoušejte, budete se cítit skvěle!!!
Jarmila Mosinová
Každý výživový doplněk je určitě vítán, určitě je to lepší možnost pomoci než málo účinné a zanášející organismus léky.


Rollo Centár
Super produkty!
Miloslav Sedlák
Jsou to opravdu skvělé produkty, které fungují báječně, a proto vřele doporučuji vyzkoušet. 

 

 

 

Vlasta Hádková
Mám všechny produkty vyzkoušené a jsou super. Letos se na mě neodvážila ani rýmička, doporučuji vyzkoušet!

Jollana Bajerová
Cítím se super!

 

 

 

 

 

Monika Davydová
Báječné produkty! 

 

 

 

 

 

Zobrazit dalšíSkrýt
MUDr. Luboš Říha
Moje maminka mi před několika měsíci volala, že se jí motá lava a špatně vidí. Zavolala si rychlou a zjistili jí tlak 190/80 a hned nasadili léky. Nechal jsem jí poslat Heart Power, Immunity Boom a další produkty a ať je hned začne užívat. A také ať si denně měří tlak a po týdnu snižuje dávky předepsaných léků od doktora na polovic. Po 3 týdnech se jí tlak stabilizovala na 130/80 a žádné léky na tlak neužívá. Vlastně dnes nepolyká už vůbec žádné léky …
Milan Sedláček
Řada lidí bere na obtíže řadu léků, aniž by se jejich stav zlepšoval. Jejich postupným obměňováním a úpravou dávkování postupně dojde k dalším zdravotním komplikacím, které v mnoha případech končí úmrtím pacienta. Pak je tedy nutné si položit otázku, co je smyslem takové léčby..? Použitím produktu Heart Power předejdete výše uvedené zkušenosti. Všichni v mém okolí, co tyto produkty vyzkoušeli, si pochvalovali pozitivní vliv na jejich zdraví. Pokud se potýkali s nějakými neduhy, v mnoha případech potvrdili, že se jejich stav zlepšil. Nikdo z nich však neonemocněl ani v chřipkovém období. Nikdo z nich nebyl testován na Covid s pozitivním výsledkem ani neonemocněl. Naopak, setkal jsem se s případy, kdy lidé, kterým byl Covid diagnostikován, se rychle zbavili všech příznaků a obtíží a dnes jsou zcela zdraví. Za mě super produkty.
Veronika Kluchová
Heart Power super!

 

 

 

 

 

Adriana Koblicová
Kdyby šel vrátit čas, určitě bych Heart Power kupovala svému otci …

 

 

 

 

Zobrazit dalšíSkrýt
Adéla Brabcová
Immunity Boom funguje perfektně! Doporučuji úplně všem od 3 let věku do 130. V dnešní době je to jediná jistota lepšího zdravotního stavu. Díky Immunity Boom jsem již rok neměla rýmu. Vyzkoušeno v celém mém okolí včetně rodiny. Doporučuji!
Vlaďka Merunková
Než jsem si pořídila Immunity Boom, byla jsem stále unavená. Po měsíci jsem plná energie vřele doporučuji každému. Než jsem začala užívat produkty Diamond Immunity, stále jsem trpěla rýmou a kašlem. Od té doby, co doplňky stravy Diamond Immunity užívám, jsem bez kašle, a hlavně jsem fit. Vřele je doporučuji všem!
Lukáš Zabloudil
Immunity Boom za mě jednička. Všichni v rodině, co tyto produkty vyzkoušeli, si pochvalovali pozitivní vliv na jejich zdraví. Můžu jen a jen doporučit! 

 

 

 

Marie Javůrková
V létě často lidi trápí angína, přehřátý organismus si žádá rychlé ochlazení, chlazené pití chutná, ale pokud není v pořádku imunita, dostaví se angína. Co užívám Immunity Boom, angínu a jiní nemoci nemám. Je to prevence výborná.
Jaroslav Achim
Immunity Boom, perfektne zloženie produktu. 
Jana Snaková
Mala som celkovo oslabenú imunitu, odkedy som začala používať Immunity Boom, zatiaľ som nemala ani nádchu a dokonca nie som počas dňa unavená, mám viac energie a vôbec nemám chuť na sladké, čo je super. Immunity Boom! Funguje to!
Martina Makarová
Immunity Boom je vynikající, velká spokojenosti.

 

 

 

 

Zobrazit dalšíSkrýt
Adéla Brabcová
Probio Power užívám dlouhodobě každý den a cítím se víc než úžasně. 

Jolana Synková
Probio Power nám již pomohl v mnoha situacích, nejen při potížích se zažíváním – zlepšení ekzémů, protože základ je ve funkčním, zdravém, nezánětlivém střevě v kombinaci s protizánětlivou stravou. Probio Power funguje skvěle, snížená plynatost a lepší pocit v bříšku. 
Stanislava Nestiaková
Odkedy užívam produkty Diamond Immunity Probio Power moje problémy s nafukovaniem sú minulosťou. Trávenie mi funguje na 100 % a cítim sa skvelo. Produkty odporúčam úplne všetkým.
Adéla Brabcová
S Metal Detox se cítím skvěle, nádherně voní a chutní. Na Metal Detoxu (který by měl dostat metál), jsem lehce závislá! Voní přírodou.
Eva Kolová
Metal detox opravdu miluju. Moc mi chutná. Nemohu si vynachválit Metal a Acid Detox. Již po několika dnech jsem změnila jídelníček, protože jsem přestala mít chuť na sladká a smažená jídla. To se velice rychle projevilo na váze a celkové pohodě. Nebývám tolik unavená a mám více energie. Takže za mě rozhodně super! 
Jolana Synková
Já osobně „ujíždím“ na Metal Detox. Při únavě, po větším množství jídla. V rodině jsem použila při zažívacích potížích a virózách – rychlejší návrat k normálu. 
Vlasta Hádková
Metal Detox doporučuji, vyčistilo mě to úžasně a cítím se skvěle. Přípravky jsou ty nej. Hodně moc mi pomohly na kožní problémy. 
Marie Javůrková
Metal detox zbaví tělo všech nečistot, stává se lehčím, ale hlavně zdravým.
Adéla Brabcová
Forever Young je nejlepší produkt. Užívám skoro rok a je to fantastické. Všem doporučuji! Po Forever Young mám zářivější a jemnější pleť. 
Marie Javůrková
Forever Young omlazuje celý organismus, dodává energii a posiluje imunitu lidem každého věku. Nebudu psát, kolik mi je, ale cítím se o 10 let méně. Korona nemá šanci!
Lenka Abessi
Beru Forever Young. Dává mi vitalitu a výrazně se zlepšila elasticita pleti. Je to bomba!
Šárka Hájková
Já už své Forever Young mám for ever! Prošla jsem si celou kúrou a nyní užíván jen Forever Young jako každodenní doplněk stravy. Mládnu a cítím se skvěle. A to nemusím dělat reklamu, je to tak. 
Jolana Synková
Mineracell, zatím nejlepší složení minerálů na trhu. 
Martina Makarová
Mineracell je pecka.
Lenka Abessi
Mineracell mi velmi pomohl. Kromě doplnění vitamínů jsem si vyléčila štítnou žlázu.
Marit Valešová
Užívám Acid Detox a Heart Power. Cítím se skvěle a mám krevní hodnoty v pořádku. Já mám autoimunní zánět štítné žlázy, beru léky a chodím pravidelně na kontroly. Zároveň jsem měla příliš vysoký cholesterol, přestože jím a žiji zdravě. 
Jan Zawatzky
Užívám Acid detox už po druhé a po půl roce super výsledky!