Víte, že Vaše pevné zdraví začíná ve střevech?


Zdraví začíná ve střevech, a proto je důležité o ně správně pečovat. PROBIO POWER přispívá k udržení rovnováhy ve střevech, a tím i k udržení celkového zdraví. PROBIO POWER osídluje střevní mikrobiom těmi správnými bakteriemi, protože v každé jeho dávce najdete 8 různých kmenů, 12 miliard veganských probiotik, speciální prebiotickou vlákninu z léčivých hub a lyofilizovaného prášku z Manihot Esculenta, které přispívají ke zlepšení funkce trávicího traktu a udržují střeva v optimálním stavu.

Proč jsou PROBIOTIKA tak důležitá?

Podle Světové zdravotnické organizace (definice FAO/WHO, 2002) jsou probiotika živé mikroorganismy, které jsou-li podávány v adekvátním množství, přispívají ke zlepšení zdravotního stavu hostitele. Probiotika jsou vhodná nejen jako prevence, ale také pro udržení zdraví během a po užívání antibiotik, povzbuzení imunity, pro podpůrnou terapii specifických onemocnění. PROBIO POWER jsou tak vhodným doplňkem v případech průjmů, plynatosti, nadýmání, syndromu dráždivého tračníku, užívání antibiotik, v období stresu, po cestách přes oceán, v případě Crohnovy choroby, nemocí imunitního systému (lupus, astma), po operacích (střev), při urologických, vaginální infekcí, ekzémů u dětí, při potravinových alergiích. Doporučena jsou seniorům, osobám pobývajícím v zařízeních sociální péče a v nemocnicích. 

Kdy užívat probiotika?

Výčet pozitivních efektů a účinků zdokumentovaný ve vědecké literatuře zahrnuje:

 • Atopické ekzémy a alergie
 • Prevence kolorektálního karcinomu 
 • Zácpa
 • Průjmová onemocnění 
 • Rotavirové infekce kojenců 
 • Stimulace imunity 
 • Zánětlivá střevní onemocnění

Podpořte zdraví probiotiky a prebiotiky, podpořte zdraví PROBIO POWER!

Probiotika jsou zdraví prospěšné formy bakterií příznivě ovlivňující zdraví člověka zlepšením rovnováhy jeho střevní mikroflóry (mikrobiomu). V lidském těle žije cca 500 druhů bakterií, které jsou-li v rovnováze, tělo funguje tak, jak má. Pokud se však rovnováha bakterií přehoupne ve prospěch škodlivých bakterií (např. užíváním léků, změnou stravy, rozvojem infekcí a zánětů, stresem, přemírou alkoholu, ozařováním), dochází ke vzniku a rozvoji celé řady zdravotních obtíží.

Jak PROBIO POWER přispívá ke zdraví? 

PROBIO POWER díky svému unikátnímu složení přispívá k osídlení střev tím správným poměrem mikroorganismů. PROBIO POWER obsahuje extrakty z manioku, což je jedna ze šesti nejdůležitějších výživových rostlin na světě. Syrový kořen obsahuje 25 % denní dávky vitamínu C a vápníku. V PROBIO POWER slouží maniok jako prebiotikum, tj. potrava pro probiotické bakterie, stejně jako směs speciálních prebiotických vláknin z léčivých hub.

Doplněk stravy PROBIO POWER přispívá k: 

 • Normální činnosti imunitního systému
 • Normální činnosti trávicí soustavy 
 • Zdraví střev
 • Snížení alergických projevů

Nejen PROBIO POWER, ale také další prémiové produkty řady Diamond Immunity najdete na e-shopu www.diamondimmunity.com!

 

 

 

Komentáře jsou vypnuty