Připravte se na jarní alergie!


Většina z nás už se nemůže dočkat jara, až se oteplí a všechno kolem nás bude kvést. Bohužel jsou mezi námi i ti, pro které je jaro nejobávanějším obdobím roku. Jde o ty, kteří trpí pylovými alergiemi, a ty se díky teplé zimě začínají projevovat už v únoru. Alergie se může objevit v jakémkoliv věku, a proto se vyplatí být připraven. Mezi nejčastější projevy alergií patří rýma, svědění a pálení v nose, kýchání a oteklé oči. Jak vyzrát nad projevy jarních pylových alergií a užívat si jaro naplno, Vám prozradíme. 

Trápí Vás alergie?

Alergie je přehnaná reakce imunitního systému na látky z našeho okolí, které se v něm přirozeně vyskytují. Někomu alergeny nevadí, jiným znepříjemňují život. Jarní alergie je jednou z nejčastějších alergií a je spojena s kvetoucími rostlinami. Nejčastěji alergiky trápí vodnatá rýma, svědění a pálení v nose a krku, kopřivka, zarudnutí pokožky, oteklé oči a dušnost. Mezi hlavní a nejobávanější jarní alergeny patří bříza, líska, buk, dub, olše a spousta dalších stromů a květin. Pyl z nich se šíří vzduchem a během větrného počasí mohou alergeny putovat i několik kilometrů. Základní doporučení lékařů zní vyhýbat se alergenům, což bohužel není vždy možné. Ideální cestou je zmírnit projevy alergií přirozenou cestou.

Klasická versus přírodní medicína

Moderní medicína využívá ke zmírnění projevů alergie tzv. antihistaminika, ovšem přírodní medicína to vidí jinak. Již staří léčitelé za projevy alergií viděli organismus zanesený škodlivými látkami, které jsou všude kolem nás. Těm, kteří věří v sílu přírodní medicíny, proto doporučujeme naprosto unikátní doplňky stravy z řady Diamond Immunity, které zanesený organismus vyčistí. Acid Detox a Metal Detox přispějí k detoxikaci organismu, a tím i následnému zmírnění projevů alergií. Oba produkty přispívají ke zdraví jater, střev a ledvin, které jsou podle tradiční čínské medicíny za projevy alergií zodpovědné. Očista těchto orgánů je podle tradiční čínské medicíny prvním krokem ke zmírnění projevů alergií. Acid Detox příznivě ovlivňuje přirozené sebe-imunitní odpovědi a hojivé schopnosti lidského těla. Acid Detox slouží jako ideální spojení pro nezbytné mikroživiny a antioxidanty, aniž by byly během trávení poškozeny. Metal Detox přispívá k očistě těla od toxinů a těžkých kovů, k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před volnými radikály. Navíc mají oba doplňky příznivě ovlivňují celkové zdraví.

Probiotiky proti alergiím

Možná Vás překvapí, že alergické projevy pomáhají podle odborníků zmírnit probiotika. Účinek probiotik v léčbě alergické rinitidy (senné rýmy) zkoumala studie, kdy 60 pacientům s alergickou rýmou byl denně podáván mléčný nápoj fermentovaný kmenem Lactobacillus paracasei v období 1 měsíce. Pro kontrolu se dalším 20 podáván nápoj bez probiotického kmene. Po měsíci podávání byl prokázán účinek zmírňující projevy alergické rýmy ve srovnání s pacienty, kteří tento přípravek nedostávali.

Probiotika pomáhají imunitnímu systému neprojevovat se přehnanými alergickými reakce, a proto jsou vhodná jako doplňková léčba při výskytu alergií. Střevní mikrobiální flóra střeva je jedním z nejdůležitějších zdrojů antigenů. Střevní rovnováha tak představuje faktor, kterým lze alergické projevy ovlivnit. Největší přínos probiotik na základě výsledků dosud publikovaných studií lze pozorovat v prevenci alergických onemocnění. Probiotika lze považovat za prostředek s potenciálně velkým významem pro alergická onemocnění. Pokud hledáte vysoce kvalitní probiotika, spolehněte se na Probio Power. Jde o prémiová probiotika s probiotickou kulturou, která vrátí Vašim střevům rovnováhu a přispějí k Vašemu celkového zdraví. V každé jeho dávce najdete 8 různých kmenů, 12 miliard VEGANSKÝCH PROBIOTIK, SPECIÁLNÍ PREBIOTICKOU VLÁKNINU Z LÉČIVÝCH HUB a lyofilizovaného prášku z Manihot Esculenta. Veganská probiotika přispívají ke zlepšení funkce trávicího traktu a zdraví střev.

 

Doplňky stravy, které podpoří Vaše zdraví během celého roku najdete na e-shopu Diamond Immunity. Vysoká kvalita, 100 % přírodní složení a spousta pozitivních zkušeností spokojených zákazníků činí z našich doplňků stravy stálici na trhu.

 

 

Zdroj: Allergy immuno. 2004 Dub; 15 (2) :152-8.

http://www.edukafarm.cz/data/soubory/casopisy/18/52_probiotika.pdf

 

 

 

 

Komentáře jsou vypnuty