Jak mít cholesterol opět pod kontrolou?


Pokud patříte i Vy mezi ty, které trápí vysoký cholesterol, poradíme vám, jak ho efektivně snížit. Někdy totiž stačí jen úprava jídelníčku a zařazení vhodných doplňků na podporu zdraví kardiovaskulární soustavy a dodržování zásad zdravého životního stylu. Hladinu cholesterolu je nutné mít pod kontrolou, protože právě vysoký cholesterol je zodpovědný i za kardiovaskulární onemocnění, nejčastější příčinu úmrtí v České republice.

Máte vysoký cholesterol?

Cholesterol je pro naše tělo nepostradatelný a je přirozenou součástí krve. Je součástí buněk, stavební jednotkou nervů, mozkových buněk a hormonů. Stačí však málo a z cholesterolu se stane nepřítel, který může způsobit dokonce i smrt. Optimální hodnota cholesterolu pro zdravého dospělého člověka by neměla být vyšší než 5,2 mm/l. O zvýšené hladině cholesterolu se hovoří tehdy, pokud je hladina mezi 5,2 až 5,2 mm/l. Pokud ale hodnota cholesterolu překročí 6,2 mm/l, měli byste být velmi obezřetní, protože jde o hodnotu rizikovou. Cholesterol se dělí na „hodný“ HDL cholesterol a „zlý“ LDL cholesterol. Zlý“ LDL cholesterol je příčinou usazování nadbytečného cholesterolu ve stěnách cév, kde se poté vytváří sklerotické pláty. Díky tomu cévy ztrácí pružnost a snižuje se jejich průchodnost. Ke zdraví srdce a cév proto doporučujeme Heart Power, epigenetické nutraceutikum, které podpoří zdraví kardiovaskulární soustavy.

Vysoký cholesterol nebolí!

Největší nebezpečí vysokého cholesterolu spočívá v tom, že se neprojevuje žádnými závažnými příznaky, které by člověka nutily vyhledat lékaře. Příliš vysoká hladina cholesterolu je nejčastěji zjištěna při preventivní kontrole u lékaře, a sice z rozboru krve. Teprve poté pacient zjistí, že ho trápí vysoký cholesterol, a v důsledku toho také ateroskleróza. Ateroskleróza je závažné onemocnění, kdy se ve stěnách cév usazuje příliš špatného LDL cholesterolu a dochází ke zhoršení průchodnosti cév a zvyšování krevního tlaku. To může mít za následek například srdeční infarkt, mozkovou mrtvici, ale také postižení ledvin.

Jak snížit hladinu cholesterolu?

Podpořit zdraví srdce a cév je vhodné doplňkem stravy Heart Power, který má mnoho benefitů pro zdraví. Doplněk stravy Heart Power přispívá ke zdraví srdce, zdraví kardiovaskulární soustavy, prokrvení vnitřních orgánů a odstraňování škodlivin a metabolitů. Je-li hladina cholesterolu vysoká, předepíše lékař léky na snížení cholesterolu, které jeho hladinu umí snížit. Mít pestrý a vyvážený jídelníček je ale nezbytné. Důležité je omezit konzumaci tuků živočišného původu, zejména máslu, sádlu, tučným mléčným výrobkům, uzeninám a tučnému masu. Živočišné tuky je nutné nahradit tuky rostlinného původu, které obsahují vysoké množství omega 6 a omega 3 více nenasycených mastných kyselin (např. ořechy). Navíc mají pozitivní vliv na náš kardiovaskulární systém. Jsou zastoupeny hlavně v tučných rybách, a proto je vhodné konzumovat rybu alespoň 2x týdně. Vhodné je také naradit bílé pečivo pečivem celozrnným. Nezapomínejte ani na luštěniny, které jsou bohatým zdrojem vlákniny. Naprostou samozřejmostí by mělo být čerstvé ovoce a zelenina s vysokým obsahem vitamínů, minerálů a dalších zdraví prospěšných látek. Do svého denního programu zařaďte pohyb, který má také vliv na hladinu cholesterolu. Důležité je mít alespoň 30 minut aktivního pohybu denně.

Co je nutné pro zdraví srdce a cév? 

 • Zdravá krev bez degenerativních změn, tj. kvalitní neznečištěné nosné médium,
 • zdravé cévy, tj. kvalitní rozvody.

Krev může být kontaminována těžkými kovy, metabolickými zbytky, toxiny z potravy aj. s následkem snížené přenosové kapacity a snížené schopnosti zajistit výživu a okysličení jednotlivých orgánů, což zvyšuje riziko vzniku a rozvoje civilizačních onemocnění. Pravidelná očista Vašich cév prostřednictvím doplňku stravy Heart Power tak přispívá k prodloužení délky života.

Proč Heart Power?

Základem Vašeho zdraví je zdravý životní styl a podpora zdraví srdce a cév. Doplněk stravy Heart Power představuje unikátní fyto-komplex přírodních extraktů bylin a hub přispívající ke zdraví kardiovaskulární soustavy. 

Díky svému jedinečnému složení Heart Power přispívá k:

 • normální činnosti srdeční soustavy a normálnímu prokrvení organismu, 
 • k normální činnosti nervové, oběhové, trávicí a dýchací soustavy,
 • k normální činnosti ledvin, 
 • k normální funkci imunitního systému,
 • k normálnímu metabolismu,
 • k udržení normálního stavu pokožky,
 • k udržení normálního stavu kloubů,
 • ochraně buněk před oxidativním stresem, 
 • k udržení normální hladiny cholesterolu, 
 • ke snížení míry únavy a vyčerpání,
 • Příznivě ovlivňuje vitalitu.

Pacienti užívající HEART POWER uvádí: 

 • Snížení krevního tlaku během,
 • optimalizace srdeční frekvence,
 • snížení hladiny cholesterolu,
 • zlepšení chronických onemocnění,
 • celkové zlepšení zdravotního stavu,
 • žádné vedlejší účinky při užívání nebyly zaznamenány.

Nejen Heart Power, ale také další prémiové produkty na podporu zdraví nakoupíte na e-shopu www.diamondimmunity.com

Diamond Immunity = pevné zdraví po celý rok!

 

Komentáře jsou vypnuty