Podpořte imunitu i po covidu!


Často se hovoří o podpoře imunity jako prevenci onemocnění covid-19. Podpořit imunitu je ale důležité i po prodělání tohoto onemocnění. Pacienty může totiž i po vyléčení trápit řada nepříjemných obtíží jako je např. kašel, únava, poruchy spánku aj. Pro posílení imunity je zásadní pestrá strava, dostatek spánku, pohyb na čerstvém vzduchu, ale také doplňky stravy na podporu imunitního systému. Immunity Boom z naší unikátní řady Diamond Immunity je po prodělání covid-19 pro Váš organismus to pravé!

Immunity Boom

“SILNÝ POSILOVAČ IMUNITY” a metabolismu těla obsahující 100% přírodní, dvojitý extrakt z léčivých hub, kořen MACA a veganská probiotika. Imunity Boom přispívá k normální funkci imunitního systému a snížení toxické zátěže. Všechny ingredience jsou vyráběny v maximální možné dostupné přirozené biologické formě, aby se tyto účinné látky co nejlépe vstřebaly do organismu.

Doplněk stravy IMMUNITY BOOM přispívá k:

 1. Normální činnosti imunitního systému
 2. Snížení toxické zátěže
 3. Hojivým procesům těla 
 4. Normálnímu metabolismu 

Součástí Immunity Boom jsou BETAGLUKANY, unikátní imunomodulátory na podporu Vašeho imunitního systému!

Betaglukany jsou přírodní látky, polysacharidy, které se objevují v buněčných stěnách, mořských řasách, houbách (shiitake, reishi, coriolus) nebo kvasinkách. Nejvyhledávanějšími houbami jsou shiitake, reishi a maitake. V Číně a Japonsku je blahodárný vliv medicinálních hub znám od nepaměti. Zkušenosti a znalosti jejich příznivého vlivu na zdraví se předávaly z generace na generaci.  Současné vědecké výzkumy odhalily v houbách složky s blahodárnými účinky.

Mediciální houby příznivě ovlivňují celou řadu zdravotních obtíží, např.:

 • vysoký krevní tlak a hypertenzi,
 • hladinu cholesterolu,
 • prevence rakoviny,
 • nežádoucí účinky chemoterapie,
 • cévní mozkové příhody,
 • chronický únavový syndrom,
 • obranyschopnost organismu,
 • má afrodiziakální účinky aj.

Betaglukany najdete nejen v Immunity Boom, ale jsou součástí také doplňků stravy Acid Detox a Metal Detox! V naší nabídce najdete další vysoce kvalitní produkty, které doporučujeme jak po prodělání onemocnění covid-19, tak během celého roku, protože podpora imunity je důležitý v jakémkoliv ročním období!

RECENZE doplňků stravy DIAMOND IMMUNITY najdete ZDE! Zkušenosti našich spokojených zákazníků Vám pomohou najít ten správný produkt na podporu Vašeho zdraví!

Všechny produkty jsou skladem a s dopravou ZDARMA po celé Evropě!

 

Komentáře jsou vypnuty