Víte, jak se co nejrychleji zbavit rýmy? My ano!


Rýma, jako průvodní znak nachlazení, k podzimu neodmyslitelně patří. I když pro mnohé může být rýma naprostou banalitou, může se stát, že rýma přejde do chronicity a pak se jí jen tak nezbavíme. Jak se zbavit nepříjemné rýmy snadno a rychle vám poradíme!

Rýma neboli rinitida

Rýma patří mezi velmi častá akutní onemocnění, která člověka v chladných měsících trápí.  Rýma je onemocnění sliznice nosní dutiny nejčastěji způsobené viry, ale také bakteriemi, spojené s výtokem z nosní dutiny. Rýma je způsobena zduřením nosní sliznice, díky které se člověk potýká s omezenou průchodností nosu. Před samotným výtokem z nosní dutiny se objevuje svědění a dráždění v nose, což člověka nutí k neustálému kýchání. Rýma představuje zánět sliznice v důsledku překrvení, kdy dochází k produkci tekutiny.

Virová nebo bakteriální rýma

Říká se, že léčená rýma trvá týden, neléčená sedm dní. I když to někdy tak může být, ne vždy je to pravda. Změní-li se virová rýma na bakteriální, znamená to, že se v nosní sliznici přemnožily bakterie a je zapotřebí adekvátní léčba a podpora imunity. Na podporu imunitního systému je skvělou volbou opravdu silný posilovač imunity IMMUNITY BOOM. To, že se rýma změnila na bakteriální poznáme podle barvy výtoku z nosní dutiny. Virová rýma má průhlednou, čirou barvu a oproti tomu rýma bakteriální je typická hustým sekretem, který je žlutě či zeleně zbarvený. Objeví-li se příznaky bakteriální rýmy, je žádoucí vyhledat lékaře, který ve většině případů nasadí antibiotika. Při užívání antibiotik ovšem nezapomínejte na kvalitní dávku probiotik PROBIO POWER.

Chronická rýma je problém

Rýma představuje akutní onemocnění, které je dobře léčitelné. Necháme-li ale bakteriální rýmu odeznít bez pomoci léků, může se stát, že přejde do chronických zánětů dutiny nosní. Chronická rýma nemusí být jen důsledkem neléčené akutní rýmy, ale vzniká i díky nadměrnému užívání nosních kapek. Nosní kapky v počátku léčby zúží cévy a sníží otok sliznice, ale z dlouhodobého hlediska jsou návykové. Navíc dochází k tomu, že cévy se zužují, sliznice zduří a nosní dírky se zužují, což je velmi nepříjemné.

Bez imunity to nepůjde!

Pokud patříte mezi ty, kteří často bojují s rýmou a respiračními infekcemi, buďte na pozoru, protože může jít o projev oslabené imunity, a to zejména tehdy, vrací-li se rýma opakovaně. Základním doporučením, jak přispívat ke zdraví je podpora imunity. Zdravý životní styl a kvalitní doplněk stravy IMMUNITY BOOM je to, bez čeho se na podzim a v zimě neobejdete. Důležité je zmínit také onemocnění covid-19 a správnou funkci imunitního systému. Doplněk stravy IMMUNITY BOOM navíc obsahuje betaglukany, které jsou odborníky doporučovanou formou podpory imunity. Ačkoliv si to mnozí stále neuvědomují, k podpoře imunity jsou zásadní i probiotika, protože až 70 % našeho imunitního systému sídlí ve střevech. Vybírejte proto kvalitní probiotika s probiotickou kulturou, kterými je unikátní doplněk stravy PROBIO POWER.

Léčba rýmy za pomoci síly přírody

Vitamíny, síla přírody a zdravý životní styl je to, co vám pomůže rýmu rychle překonat. Je vhodné sáhnout po vysoce kvalitních doplňcích stravy na podporu imunity a celkového zdraví, které zmírní příznaky a zkrátí dobu rekonvalescence. Zároveň ale podpoří imunity a přispějí

k našemu zdraví. Při rýmě je vhodné užívat IMMUNITY BOOM a PROBIO POWER. Oba produkty jsou přírodní a o tom, že výrazně přispívají k podpoře imunity a celkového zdraví se můžete přesvědčit na www.diamondimmunity, kde najde spoustu recenzí našich zákazníků.

Proč užívat na podzim IMMUNITY BOOM a PROBIO POWER?

“SILNÝ POSILOVAČ IMUNITY” a metabolismu těla IMMUNITY BOOM obsahuje 100% přírodní, dvojitý extrakt z léčivých hub, kořen MACA a veganská probiotika. Imunity Boom přispívá k normální funkci imunitního systému a snížení toxické zátěže. Všechny ingredience jsou vyráběny v maximální možné dostupné přirozené biologické formě, aby se tyto účinné látky co nejlépe vstřebaly do organismu. Navíc má spoustu zdravotních benefitů, které oceníte nejen na podzim a v zimě.

Doplněk stravy IMMUNITY BOOM přispívá k:

  • Normální činnosti imunitního systému
  • Snížení toxické zátěže
  • Hojivým procesům těla 
  • Normálnímu metabolismu

Proč PROBIO POWER?

Zdravá střeva jsou zásadní pro naši imunitu, i to, jak se cítíme. Osídlení tím správným poměrem mikroorganismů podporuje doplněk stravy PROBIO POWER. V každé jeho dávce najdete 8 různých kmenů, 12 miliard veganských probiotik, speciální prebiotickou vlákninu z léčivých hub a lyofilizovaného prášku z Manihot Esculenta. Ty přispívají ke zlepšení funkce trávicího traktu a udržují Vaše střeva v optimálním stavu.

Doplněk stravy PROBIO POWER přispívá k:

  • Normální činnosti imunitního systému
  • Normální činnosti trávicí soustavy 
  • Zdraví střev
  • Snížení alergických projevů 

Oba tyto produkty najdete SKLADEM, s dopravou ZDARMA na našem e-shopu.

A proč právě DIAMOND IMMUNITY? Protože spojují kvalitu, unikátní složení a vysoce účinné látky.

DIAMOND IMMUNITY = pevné zdraví po celý rok.

Komentáře jsou vypnuty