Jak poznat, že je Vaše tělo plné toxinů?


Toxiny jsou škodlivé látky, které se ukládají v našem těle a způsobují řadu zdravotních obtíží. Jsou např. ve znečištěném ovzduší, ve vodě, v jídle, ale i v kosmetických produktech, v lécích, v přípravcích používaných při výrobě a lakování nábytku aj. Tělo tak získává toxiny prakticky neustále a vylučuje je prostřednictvím jater. Někdy však toxické látky nejsou z těla vylučovány dostatečně, v těle se usazují a projevují se zdravotními komplikacemi jako jsou bolesti břicha, kloubů a svalů, nespavostí, nevolností a mnoha dalšími problémy. Jak se jich úspěšně zbavit?

Metal Detox, ideální způsob očisty těla

Mezi časté příznaky nadměrného množství toxinů v těle se řadí bolesti hlavy, dýchací obtíže, bolesti a křeče břicha, bolesti kloubů, bolesti svalů, brnění končetin, nevolnost, zvracení, zácpa, kožní problémy, noční pocení, zmatenost aj. Detoxikace prostřednictvím doplňku stravy METAL DETOX efektivně přispívá k očistě těla od škodlivých látek, k normální funkci jater a žlučovodů a snížení toxické zátěže vnitřních orgánů. Navíc se METAL DETOX pyšní řadou dalších pozitivních účinků na lidský organismus.

 

Celodenní únava

Chronická únava je typickým znakem znečištění organismu. Toxické látky včetně alkoholu, cigaret, nevhodné stravy a přílišného množství kofeinu se na našem zdraví vždy projeví. Pro tělo je velmi náročné škodlivé látky odbourávat a zcela logicky je více unaveno, než když dodržujeme zdravý životní styl. Chronická únava je hlavním signálem, že je množství toxinů v těle upravit.

Zápach z úst

Ačkoliv to spousta lidí netuší, za zápachem z úst nemusí být vždy jen nedostatečná dentální hygiena, ale může jít o varovný signál toho, že tělo je plné toxinů. Za nepříjemných zápachem mohou být tak nejen bakterie v dutině ústní, ale játra, žaludek a jejich nedostatečná schopnost toxiny zpracovat, odbourat a vyloučit.

Alergické projevy

Toxické látky v organismu mohou být také příčinou alergických reakcí. Toxiny nadměrně zatěžují orgány, negativně ovlivňují nejen imunitu, ale také tvorbu hormonů a následkem jsou různé projevy alergií jako jsou například ekzémy, chronický rýma a kašel.

Bolesti břicha

Nespecifické bolesti břicha mohou signalizovat, že v těle je nadměrné množství toxických látek. Typické jsou gastrointestinální projevy zahrnující nejen bolesti břicha, ale také časté nutkání ke zvracení, zvracení a průjem.

Metal Detox, jedinečný produkt přispívající k odstranění toxických látek

Pro celkové zdraví a imunitu je důležité pravidelně se toxinů zbavovat. Množství toxických látek lze snížit zdravým životním stylem a detoxikací organismu. Detoxikace prostřednictvím doplňku stravy METAL DETOX přispívá k očistě těla od škodlivých látek, k normální funkci jater a žlučovodů a snížení toxické zátěže vnitřních orgánů. Je známo, že poškození jater může být také příčinou mnoha kožních onemocnění a alergických reakcí. METAL DETOX přispívá ke snížení citlivosti těla na všechny alergeny, inhibituje toxicitu léků a pozitivně ovlivňuje funkci jater. METAL DETOX přispívá k obnovení všech typů metabolismu, k výživě buněk a normální činnosti jater, ledvin a dalších orgánů, a tím příznivě ovlivňuje celkové zdraví. 

 

 

Jak METAL DETOX přispívá ke zdraví imunitního systému? 

  • METAL DETOX obsahuje betaglukany, které jsou jedněmi z nejsilnějších přírodních látek podporujících imunitní systém. Startují aktivitu imunitního systému a mají protirakovinové působení. 
  • Buněčné stěny hub obsahují glukany a biopolymery, díky kterým jsou houby známé svými protirakovinnými účinky. 
  • METAL DETOX obsahuje silné melaninové antioxidanty, které jsou velmi účinnými biologickými ochránci buněk před nepříznivými vnějšími a vnitřními vlivy.

Doplňky stravy Diamond Immunity představují skvělou volbu pro podporu zdraví a imunitního systému během celého roku.

Pevné zdraví po celý rok, to jsou doplňky stravy Diamond Immunity!

Komentáře jsou vypnuty